Bránové systémy NICE

 

JEDNODUCHOSŤ A FUNKČNOSŤ

Jednoduché a funkčné riešenia, navrhnuté na zvýšenie vášho komfortu: široká škála systémov na automatizáciu brán, garážových vrát, rolovacích vrát, závor, markíz, roliet a teraz aj poplašné systémy.

Všetky výrobky sú navzájom kompatibilné - ideálne tak pre nové stavby, ako aj v prípade rekonštrukcie - aby vytvorili koordinované automatické zariadenie pre každý typ bývania, kancelárie, hotela, spoločných priestorov.

POHODLIE

Automatické zariadenie zvyšuje reálnu hodnotu vášho príbytku: výrobky navrhnuté pre skrášlenie moderných domov, v ktorých budú inštalované, tak aby nenarušili kontext a ponúkli väčšie pohodlie a jednoduchosť každodenných úkonov.

Už nebudete moknúť pri otváraní brány alebo sťahovaní markíz za dažďa, či behať z jednej izby do druhej alebo po schodoch, aby ste otvorili alebo zatvorili rolety - automatické zariadenia v dome budete môcť ovládať vo všetkom pohodlí jediným diaľkovým ovládaním.

BEZPEČNOSŤ

Systémy navrhnuté tak, aby ponúkali maximálnu bezpečnosť vám a vášmu domu a zaručili vám pokoj, pričom sa vyhnete rizikám typickým pre neautomatizované zariadenia.

Deti sa bezpečne hrajú v záhrade, psy sa zdržujú ďaleko od cesty, vaše auto je v bezpečí a pripravené na rýchly výjazd. Istota, že všetko je zatvorené a chránené. A v prípade výpadku prúdu môžete zariadenie používať v núdzovom režime.

 

Pohony pre krídlové brány
   
Pohony pre posuvné brány
   
Pohony pre garážové vráta
   
Automatické cestné závory
   
  Systém Nice Opera
   
Diaľkové ovládanie - vysielače, prijímače, programátory
   
Príslušenstvo - fotobunky, majáky, riadiace jednotky a pod.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Back to top
Back to top