Rýchlonavíjacie vráta RolliZip

ROLLIZIP

RolliZip je dokonalým riešením pre všetky aplikácie vo vysoko frekventovaných zónach. Flexibilný plášť sa automaticky vráti do svojich vodiacich koľajníc v prípade náhodného nárazu, čím sa znižujú náklady a skracuje čas zásahu technika. Okrem toho má plášť spodnú hranu (vybavenú bezpečnostným rebrom), ktorá je tiež flexibilná kvôli celkovej bezpečnosti v prípade kontaktu s predmetmi alebo osobami.

Dodáva sa s konštrukciami rôznych veľkostí, aby sa prispôsobili účelu, či pre vnútorné predelenie priestorov alebo na externú aplikáciu. Odolnosť proti zaťaženiu vetrom podľa UNI EN 12424 v triede 2 je unikátnou vlastnosťou vrát tohto typu.

Posuvný systém plášťa umožňuje tiež dosiahnuť pozoruhodnú úroveň utesnenia pre dokonalú izoláciu medzi vonkajším a vnútorným prostredím. Štandardná výbava obsahuje všetky prvky potrebné k fungovaniu a bezpečnosti používateľa. Rýchlobežné vráta RolliZip sú vybavené elektrickým pohonom predzapojeným vo výrobnom závode s prepojovacou krabicou a káblami motor-riadiaca jednotka, s fotobunkami a príslušenstvom už na svojom mieste.

Všetky výrobky GLG sú certifikované podľa výrobkovej normy UNI EN 13241-1.

VLASTNOSTI

REÁLNE PREDKÁBLOVANÉ
Zjednodušená montáž "One Page Setup" - návod ku káblovaniu je obsiahnutý na jedinej strane.
Elektrický pohon je už predkáblovaný a káble, ktoré spájajú motor s riadiacou jednotkou, fotobunky a príslušenstvo sú pripravené a namontované na svojom mieste ešte vo výrobe - výhoda pre rýchlu a bezpečnú montáž.

SPOĽAHLIVÉ A BEZPEČNÉ
Použité elektrické a elektronické komponenty sú testované pre intenzívne používanie. Plášť s automatickým polohovaním, flexibilný aj na spodnej hrane, zvyšuje bezpečnosť používania aj v prostredí prístupnom pre verejnosť alebo podliehajúcom hustej premávke.

MOŽNOSŤ PERSONALIZÁCIE
Od konštrukcie, cez plášť, po okienka je možné RolliZip prispôsobiť potrebám používateľa a miestu montáže.

   

 

Back to top
Back to top