O nás

spoznajte nás

AXIAL, s.r.o.

Spoločnosť AXIAL, s.r.o. sme založili v roku 1994. Zaoberáme sa predajom, montážou a servisom automatických bránových systémov, garážových vrát, požiarnych a bezpečnostných dverí.

viac ako 25 rokov

Oficiálny partner Nice

Riešenia - Poradenstvo - Servis

Sme oficiálnym partnerom NICE viac ako 25 rokov, vďaka službám ktoré poskytujeme našim zákazníkom a partnerom.

Záručný a pozáručný servis, riešenia pre automatizácie, poradenstvo a široká ponuka náhradných dielov

predstavujeme vám

našich partnerov

hlavný partner

Talianská firma Nice

Naším hlavným partnerom je talianska firma NICE, popredný európsky výrobca automatických zariadení pre brány a dvere. Ponúkame pohony pre krídlové, posuvné a garážové brány, automatické závory a parkovacie systémy, trubkové pohony pre rolety a markízy, klimatické senzory, poplašné systémy, riadiacu elektroniku, diaľkové ovládanie a rôzne doplnky. Nice = 100 % made in Italy.

partner

Talianská firma BMP

Vysokorýchlostné priemyselné brány BMP pôsobia po celom svete s 12 pobočkami a viac ako 320 predajcami. Všetky naše produkty navrhujeme a vyrábame v Taliansku. Špecializujeme sa na priemyselné vráta, roletové vráta, rýchlobežné vráta, izolované dvere, priemyselne okenice.

partner

Talianská firma Rolling Center

Rolling Center, s viac ako 40-ročnou tradíciou v oblasti vývoja a výroby prvkov pre automatizáciu brán a dverí, sa môže pochváliť portfóliom produktov, ktoré spájajú špičkový dizajn, inovatívne technológie a maximálnu funkčnosť. Ich sklon k inováciám viedol k ďalšiemu zlepšovaniu, k prehodnoteniu produktov ako aj pokročilých nástrojov, inovatívnych riešení, ktoré vždy reagujú na potreby našich zákazníkov.

Partner

Talianská firma Ninz

Dodávame tiež oceľové protipožiarne dvere a vráta od spoločnosti NINZ. Dvere v štandardných rozmeroch aj na mieru, 1-krídlové a 2-krídlové, s požiarnou odolnosťou REI 60.

Osobná zóna

Klientska zóna

Kategórie